Jeżeli jesteś wnikliwym i krytycznym obserwatorem współczesnej rzeczywistości, masz własne pasje, operujesz poprawną polszczyzną – zapraszamy do współpracy przy redagowaniu szkolnej gazetki „Echo Trójki”, która ukazuje się w formie cyfrowej na szkolnej stronie internetowej.
Startujemy od 1 października 2025 r.
Zainteresowani uczniowie mogą się zgłaszać osobiście lub przez wiadomości w dzienniku elektronicznym do:
-
pani Agaty Zawadzkiej
-
pana Karola Łapińskiego
Opiekunowie gazetki szkolnej

















