13 marca 2026 r. w Hali EXPO XXI w Warszawie wręczono dyplomy najlepszym Liceom i Technikom w województwie mazowieckim.
Na Galę Rankingu został zaproszony dyrektor naszej szkoły – pan Adam Mickiewicz, którego podczas uroczystości reprezentowała pani Grażyna Witkowska wraz z uczniami – Pauliną Grzymałą (5TE) i Karolem Zyśkiem (5TI).
Jednym z punktów programu była debata „Reflektor na Mazowsze”. Wzięła w niej udział Emilia Jędrej z WUP w Warszawie, która mówiła o kompetencjach poszukiwanych przez pracodawców oraz o tym, jak rozwój sztucznej inteligencji wpływa na profil pracowników, których dziś potrzebują firmy.
W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele świata edukacji i instytucji publicznych, m.in. pani Wioletta Krzyżanowska - Mazowiecka Kurator Oświaty, która przedstawiła założenia projektu – Kompas jutra, pan Mirosław Krusiewicz - Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, prof. Robert Zakrzewski – dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, pan Mariusz Frankowski - Wojewoda mazowiecki.
Grażyna Witkowska





















