Drodzy czytelnicy szkolnej gazetki, lutowe wydanie „Echa Trójki” jest dowodem na to, jak oczytani i wrażliwi na kulturę, są wasi koledzy i koleżanki – młodzi dziennikarze.
Być może to zima sprzyja większemu skupieniu i refleksji, zatrzymuje nas w domach przy nastrojowym świetle ciepłych lamp.
W nowym numerze dominują recenzje literatury współczesnej, co zadaje kłam powszechnemu twierdzeniu, że młodzież literatury nie czyta.
- Aleksander Wesołowskiz klasy I LI zachęci do lektury książki Daniela KeyesaKwiaty dla Algernona
- Anna Elward z klasy IV LL oraz Pan Radosław Szwed polecą książki Andrzeja Pilipiuka: Kroniki Jakuba Wędrowycza i Oko jelenia.
- Sebastian Grabowski z klasy III TP zaproponuje kolejne opowiadanie ze swojego cyklu Opowieści z końca świata.
- Maja Wydryszek z klasy III LL zaprosi do fascynującego świata Teatru Farsa.
Zapraszam do lektury i współpracy.
W imieniu redakcji „Echa Trójki”
Agata Zawadzka
Karol Łapiński
Przejdź do strony Echo Trójki
















